K.Čapka 1720/4


Diskuse

Datum: 15.09.2013

Vložil: Janíková

Titulek: Směrnice družstva

Bylo by zajímavé zjistit, kdo všechno je podepsán při schvalování pod Vnitrodružstevní směrnicí z r.2005, která opravdu sděluje, kdo peníze za okna dostane k proplacení a kdo ne a zda z právního hlediska nešlo o pochybení tvůrce této směrnice a toto zda není v rozporu s vyššími právními úpravami-zákony, jelikož všechny podzákonné normy nesmí odporovat zákonu jinak jsou právně neplatné ??Kdo je z Vás právník? Směrnice jsou k nahlédnutí komukoliv z domu, kdo si požádá na Družstvu.Také všichni víte,že prošla novelizací směrnice o odměňování členů družstva a předsedů domovních samospráv.Samozřejmě funkce předsedy domovní samosprávy musí být finančně odměněna, kdo by to jinak dělal!
Víte co je také k zamyšlení? Že když jsem se ptala na Družstvu, kdy byla velká domovní schůze obyvatelů domu K. ČAPKA 4, paní mi nejprve řekla v březnu 2013, ale nikdo, kdo jsme byli " na schůzi o oknech" nezvedl ruku, když jsem se opakovaně ptala, kdo na takové schůzi byl,.....nikdo. Divné ..přinejmenším, nebo schůze proběhla bez nás? O nás bez nás?


Zpět na diskuzi

Zlepšení fyzické kondice

14.09.2013 18:07

Vyzkoušejte si chození s trekingovými hůlkami

Kdo má zájem vyzkoušet si chození s trekingovými hůlkami (odstraňuje problémy s namáhanými kolenními klouby nebo páteří + dá se s nimi shodit i nějaké to kilo = cca. 1kg za 10 hod. svižně chůze) > poskytnu mu zdarma potřebnou instruktáž {jak s nimi správně zacházet} i se zapůjčením hůlek....

—————