K.Čapka 1720/4


Diskuse

Datum: 28.10.2013

Vložil: Karla Dedeciusová

Titulek: Re: Re: Kompenzace oken

paní Baršovská,tomu věřím. To jsem psala už vlastníkům , na které mám e-mail. Ve směrnici k výměně oken je psáno v odst.3 písm.d) :finanční vyrovnání se poskytuje z DZOI daného domu za předpokladu, že její výše toto vyrovnání umožňuje . Na účtu je asi 1800000 Kč ,na výměnu oken podle toho , co bylo na nástěnce, bude potřeba
2500000 Kč. Chybí 700000 Kč. Podle hrubého propočtu podle množství oken , jak nám sdělil p. Kureš , kterých má být 132 ,
jednopokojový byt by měl stát asi 38000 a třípokojový asi 76000 Kč. Jen tak pro zajímavost :dnes byla domovnice u p. Vašíčkové, která zrovna dělá rekonstrukci bytu 1 + 1 a objednala si sama okna u firmy okna Macek a.s.Cenová nabídka této firmy je 27600 Kč, což je podle našeho hrubého propočtu o 10000 Kč méně , než přes družstvo s množstevní slevou. Vychází to tak , jak jsme předpokládali , že okna budou o 1/3 předražena.Komupak asi půjdou penízky , které platíme my všichni do fondu oprav do kapsičky ?Ještě k návštěvě p. Dahmové u p. Vašíčková. Domovnice jako to umí ona a předseda Kureš, po ní řvala, ať
to zruší , že se okna budou dělat přes družstvo. Ještě jste v klidu ? Snažíme se s
tím něco dělat , ale potřebujeme i vaši podporu. Kdo jde s náma, ať napíše na e-mail maj4@email.cz své jméno, poschodí ,telefonní číslo a e-mail , pokud ho ještě nemáme. Komu chodí ode mně e-maily,
stačí jen jméno.


Zpět na diskuzi

Zlepšení fyzické kondice

14.09.2013 18:07

Vyzkoušejte si chození s trekingovými hůlkami

Kdo má zájem vyzkoušet si chození s trekingovými hůlkami (odstraňuje problémy s namáhanými kolenními klouby nebo páteří + dá se s nimi shodit i nějaké to kilo = cca. 1kg za 10 hod. svižně chůze) > poskytnu mu zdarma potřebnou instruktáž {jak s nimi správně zacházet} i se zapůjčením hůlek....

—————