K.Čapka 1720/4


Diskuse

Datum: 24.03.2014

Vložil: Karla Dedeciusová

Titulek: Vznik společenství vlastníků

Přes tenhle víkend jsme se snažily s p. Fuňákovou a p. Ďuricovou roznášet pozvánky na schůzi společenství vlastníků. Docela mě překvapuje přístup některých vlastníků. Slyšela jsem názor, že do žádného spolku vstupovat nebudou nebo také jsme se setkali s lehkou arogancí. Tak tomu nerozumím. Někteří vlastníci si neuvědomují, že kromě toho, že vlastní byt, tak vlastní také kousek z každé části domu a jsou povinni se o svůj majetek starat. Pokud bych vlastnila domek, starala bych se samozřejmě o svůj byt, ale i o celý domek. Nerozumím tomu, že to někomu nedochází. Správa družstva je to samé, jako kdybych odevzdávala někomu penízky na to, aby se mi o domek staral a vůbec bych se nezajímala, co ten můj správce domečku s těmi penězi dělá a ani by mě nezajímalo, kolik co stojí. Vychází mi z toho to, že buď je člověk líný starat se o svůj majetek, v tom případě by mu jeho domeček spadl na hlavu , anebo je tak bohatý, že mu nedělá problém, vyhazovat peníze oknem. Setkali jste se někdo také s nějakým takovým názorem ? Napište nám to tady, ať se dozvíme, jaký názor mají naši spolumajitelé našeho domu nebo jaký názor mají na to družstevníci (vlastně nájemníci družstva). Jen by mě docela zajímalo, kdy to družstevníkům dojde, že vlastně jsou ve stejné pozici, jako kdyby někomu pronajali svůj byt, to znamená, že vlastně nemají vůbec žádný byt, že jsou jen v podnájmu.


Zpět na diskuzi

Zlepšení fyzické kondice

14.09.2013 18:07

Vyzkoušejte si chození s trekingovými hůlkami

Kdo má zájem vyzkoušet si chození s trekingovými hůlkami (odstraňuje problémy s namáhanými kolenními klouby nebo páteří + dá se s nimi shodit i nějaké to kilo = cca. 1kg za 10 hod. svižně chůze) > poskytnu mu zdarma potřebnou instruktáž {jak s nimi správně zacházet} i se zapůjčením hůlek....

—————